Ładowanie...

Aktualności

TRZECIA WYGRANA NA WIOSNĘ!

• autor: Roger_Reuszi, 2018-04-15 18:36

W sobotnie popołudnie nasz Orzełek już po raz 3 na wiosnę zgarnął komplet oczek. Tym razem 3-0 na własnym boisku podopieczni Rafała Stąpora rozprawili się z Mogielanką. Wygrana była zasłużona, a 3-0 był to zdecydowanie najniższy wymiar kary. Goście oddali jeden groźny strzał na naszą bramką i to jeszcze w pierwszej połowie obijając poprzeczkę bramki strzeżonej przez Sebastiana Przytułę. Z pewnością żadnej z ekip nie pomagał sędzia, który rozdawał kartki jak ulotki i to już w pierwszej połowie. Dlatego też chwile po wejściu na drugą odsłonę kontrowersyjną drugą żółtą kartkę obejrzał Grzegorz Dziurzyński, który zagrał piłkę ręką stojąc w murze, chociaż ręka była ewidentnie przypadkowa, a nasz pomocnik w żaden sposób nie powiększał objętości swojego ciała. Paradoksalnie od tego momentu już praktycznie nic złego pod naszą bramką się nie działo. Mogielanka nie potrafiła kompletnie się odnaleźć grając w przewadze, a za to my skrzętnie to wykorzystaliśmy wyprowadzając kontrę za kontrą i szkoda, że jedynie dwie z nich zakończyły się trafieniami. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Sebastian Stąpór z rzutu karnego, Maciej Szczepanik oraz Tomasz Bartosiak.

Już w środę czeka nas wyjazd do Głowaczowa, by tam zmierzyć się o godzinie 17.00 z drużyną Legionu.