piątek

Aktualności

PO RAZ KOLEJNY SŁODKO-GORZKA SERIA!

• autor: Roger_Reuszi, 2017-10-12 09:18

Po kiepskim, ale jednak zwycięstwie nad ekipą Zawiszy ruszyliśmy na mecz z Jodłą. Wiedzieliśmy, że ten mecz będzie wybitnie trudny. Nie pomyliliśmy się. Od samego początku spotkanie było wyrównany, choć z upływem czasu nasza przewaga się pogłębiała. Jednakże do przerwy goli nie ujrzeliśmy. W drugiej połowie niestety po prostym błędzie indywidualnym Jodła zyskała karny, który wykorzystała. Nasze morale delikatnie podupadły, ale tylko chwilowo i potem rzuciliśmy się do szaleńczej pogoni, którą zakończyliśmy pięknym finiszem w doliczonym czasie gry. Jeszcze w regulaminowym czasie głową bramkę zdobył Paweł Ankurowski po dośrodkowaniu Sebastiana Stąpora. A już w w ostatniej minucie doliczonego czasu gry gola na wagę 3 punktów zdobył zmiennik Adrian Minda.

Natomiast nasz wyjazd do Warki niestety jest kompletnie do zapomnienia. Polegliśmy na każdej możliwej płaszczyźnie. Mentalnie, fizycznie, motorycznie. Wszystko złożyło się na bolesną porażkę 1-3, choć mimo słabego występu mieliśmy okazję do bramki kontaktowej i nawet gola na remis. Niestety są dni, w których prawie nic nie wychodzi i to był jeden z nich.

W najbliższy weekend podejmujemy "u siebie" Zamłynie Radom. Jednakże ze względu na słaby stan boiska w Wierzbicy, które jest zalane przez deszcze mecz zagramy w Radomiu na sztucznym boisku MOSiR. Zagramy w sobotę o godzinie 19.00! Wszystkich gorąco zapraszamy na to spotkanie!