Ładowanie...

Aktualności

GORYCZ PORAŻKI I POWRÓT NA WŁAŚCIWĄ ŚCIEŻKĘ!

• autor: Roger_Reuszi, 2017-10-01 10:03

Niestety w zaległej kolejce polegliśmy w Radomiu 3-0. Wynik nie do końca oddaje przebieg spotkania. Zdecydowanie stać nas było na chociaż honorowe trafienie. Niestety rezerwy Radomiaka pokaźnie wzmocnione pierwszą drużyną na to nie pozwoliły. W pierwszej połowie zbyt szybko oddaliśmy prowadzenie gospodarzom co w dużym stopniu ułożyło dalszą część meczu. Po przerwie jednak widzieliśmy na boisku już zdecydowanie równe sobie ekipy, ale zabrakło nam po raz kolejny skuteczności pod bramką przeciwnika i po jednym ze stałych fragmentów gry "drugi Radomiak" zamknął wynik meczu. Na koniec można dorzucić jedynie tyle, że sędziowie skrupulatnie trzymali pieczę nad wynikiem Radomian pozbawiając nas, chociażby rzutu karnego, a to tylko jedna sytuacja z wielu gdzie faworyzowali gospodarzy.

Na szczęście już 3 dni później mieliśmy okazję do rehabilitacji po przegranym meczu. Przyjechała do nas Zawisza Sienno, która jednak świetnie spisuje się na wyjazdach. Dotychczas zanotowali 2 zwycięstwa, 2 remisy i tylko 1 porażkę (na własnym obiekcie bez zwycięstwa!). Do potyczki z nami wszystkie porażki ponosili jedynie różnicą jednej bramki. Spodziewaliśmy się trudnego spotkania i rzeczywiście takie było, ale tylko z powodu naszej kiepskiej dyspozycji. Dominowaliśmy na boisku od pierwszego do ostatniego gwizdka, a mimo to bardzo długo nie byliśmy w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Grząskie i nierówne boisko również nam nie pomagało. Jeszcze w pierwszej odsłonie około 35 minuty z boiska wyrzucony został kapitan gości, który za obelgi rzucane w stronę sędziego ujrzał czerwoną kartkę. Chwile później w polu karnym faulowany zostaje Paweł Ankurowski, a z jedenastu metrów trafia Sebastian Stąpór. Niestety po przerwie w nieodpowiedzialny sposób tracimy bramkę na 1-1. Od tego momentu mecz dla nas zrobił się naprawdę ciężki, ponieważ Zawisza rozpoczęła zaciekłą obronę. Jednakże parę minut po wyrównaniu Grzesiek Dziurzyński strzałem z dystansu umieścił piłkę w siatce. Natomiast goście niedługo potem ujrzeli kolejną czerwoną kartkę po brutalnym faulu na Bartłomieju Spadło. Dzieło uwieńczył Paweł Ankurowski pięknym szczupakiem po dośrodkowaniu Sebastiana Stąpora. Odnotowane kolejne 3 punkty, jednakże stylowo był to chyba nasz najgorszy mecz w dotychczasowej kampanii ligowej.

4 października o godzinie 16.00 rozegramy zaległe, wyjazdowe spotkanie z Jodłą, na które wszystkich gorąco zapraszamy.