Ładowanie...

Aktualności

PRZYWOZIMY 3 OCZKA ZE SKARYSZEWA!

• autor: Roger_Reuszi, 2017-09-15 09:59

Wreszcie spotkanie, w którym 3 punkty należały nam się od początku do końca. Nasza ekipa zaprezentowała się o klasę lepiej od gospodarzy ze Skaryszewa, chociaż swoje dzieło kończyła grając już w 10. Od samego początku byliśmy zdecydowani i groźni w naszych poczynaniach na boisku. Dlatego ok. 20 minuty wyszliśmy na prowadzenie po kontrataku, który wykończył Piotr Jaworski. Niestety mieliśmy chwile rozkojarzenia, którą Skaryszewianka skrzętnie wykorzystała. Najpierw zbyt wolno wracaliśmy do ustawienia, a potem doprowadziliśmy do faulu przed polem karnym. Bezpośrednio z rzutu wolnego Sebastiana Przytułę pokonał potężnym strzałem Mateusz Stolarek. Na przerwę schodziliśmy z remisem, choć mogliśmy czuć rozczarowanie z takiego obrotu spraw. Na szczęście po przerwie ponownie wróciliśmy do grania swojej piłki. Na 2-1 bramkę strzelił Grzegorz Dziurzyński umieszczając piłkę w siatce bezpośrednio z rzutu wolnego podobnie, jak zawodnik gospodarzy. Nasza przewaga nie słabła. Niestety po dwóch żółtych kartkach z boiska został wyrzucony Bartłomiej Spadło. Mogłoby się wydawać, że to może na skomplikować sytuację. Nic bardziej mylnego. Dopiero w 10 tak naprawdę zarysowała się nasza przewaga, którą skwitowaliśmy jeszcze trafieniami Sebastian Stąpora z rzutu karnego oraz golem Jakuba Koseli, który uwieńczył nasze piękne zwycięstwo.

Już jutro podejmiemy na własnym stadionie Zwoleniankę Zwoleń, która wobec zwycięstwa Szydłowianki stała się czerwoną latarnią ligi. Wszystkich zapraszamy na stadion przy ul. Kościuszki 37 w Wierzbicy. Spotkanie rozegra się o godzinie 15.00!