Ładowanie...

Aktualności

ŻEGNAMY SIĘ Z PUCHAREM!

• autor: Roger_Reuszi, 2017-09-06 19:26

Niestety ulegamy na własnym boisku aż 1-4. Tym razem młodziutka jedenastka wystawiona do pucharowego boju nie udźwignęła ciężaru i musiała uznać wyższość LKS-u Promna. Chociaż wynik wydaje się wysoki nasza gra nie wyglądała aż tak źle. Przyznać trzeba, że Promna rzeczywiście była lepsza, ale rozmiar porażki 1-2 bramkami byłby dużo bardziej sprawiedliwy i lepiej odzwierciedlał wydarzenia na boisku. Dwa pierwsze gole tracimy niestety po indywidualnych błędach przy wyprowadzeniu piłki i kryciu przy stałym fragmencie gry. Kilka razy zgrabnie wyszliśmy spod pressingu gości, co w końcówce pierwszej połowy zaowocowało trafieniem Filipa Krajewskiego po asyście Bartka Spadło. W przerwie doszło do 4 zmian. Źle zaczęliśmy druga odsłonę szybko dając sobie strzelić bramkę na 3-1. Po stracie gola dalej próbowaliśmy odrabiać straty, ale swoich szans nie wykorzystywali m.in. Oskar Abramczyk, czy Piotr Jaworski. Oczywiście nikogo nie obarczamy indywidualnie, ale skuteczność tego dnia zawodziła i takie są fakty. Aż w końcówce spotkania otworzyliśmy się do tego stopnia, że LKS przeprowadził szybką kontrę i po raz 4 umieścił piłkę w naszej siatce. Do samego końca walczyliśmy, żeby podreperować rezultat, ale niestety nie udało się.

Z pucharem się rozstaliśmy, ale nie ma czasu na zaprzątanie sobie tym głowy. Już w sobotę kolejne ligowe spotkanie. Na własnym obiekcie podejmujemy Legion Głowaczów. Wszystkich zapraszamy na stadion przy ul. Kościuszki 37 o godzinie 15.00!