środa

Aktualności

JODŁA POKONANA I WYJAZD DO RADOMIA!

• autor: Roger_Reuszi, 2017-08-23 23:01

W dzisiejsze popołudnie zapewniliśmy sobie awans do III już rundy "Mirax" PP. Na własnym obiekcie pokonaliśmy 2-0 drużynę z Jedlni. Należy przyznać, że wyszliśmy w mocno zmienionym składzie w porównaniu do ostatniego ligowego spotkania. Doszło aż do 7 zmian w wyjściowej jedenastce i swoje szanse dostali zawodnicy, którzy dotychczas nie mieli okazji zaprezentować się od pierwszej minuty. Średnia wieku (w zaokrągleniu) w naszej ekipie do 60 minuty wynosiła 17 lat, najstarsi zawodnicy przebywający na murawie mieli po 19 lat, a mimo to gra wyglądała naprawdę obiecująco, zwłaszcza w defensywie. Zawodnicy Jodły nie byli w stanie zagrozić nam poważnie oddając praktycznie przez 60 minut 2 strzały, jeden niecelny, a drugi celny, ale daleki od powodzenia. Pod względem taktycznym nasza gra była na bardzo dobrym poziomie, mimo to że Jodła posiadała piłkę, jak wspomniałem nic z tego nie wynikało ze względu na dobrą organizację gry. Brakowało nam natomiast trochę atutów w grze ofensywnej, chociaż niewątpliwie powinniśmy prowadzić już w pierwszej minucie, ale szczęścia zabrakło Adrianowi Mindzie. W 60 minucie doszło do zmian gdzie na raz zostało zmienionych 7 graczy. Po tych zmianach mecz stał się zdecydowanie bardziej otwarty, choć goście zaczęli trochę bardziej zagrażać naszej bramce to jednak my kreowaliśmy dużo więcej okazji i były one dużo groźniejsze od tych Jodły. Efektem naszej przewagi są trafienia Grzegorza Dziurzyński oraz Oskara Abramczyka. W pełni zasłużone zwycięstwo oraz awans do kolejnej fazy. Wkrótce poznamy kolejnego rywala w PP!

Jedynie 3 dni przerwy i rozegramy kolejne ligowe spotkanie! Tym razem ruszamy do Radomia na starcie z Centrum, które ma na koncie porażkę oraz wygraną. Niewątpliwie atutem Centralnych jest sztuczna murawa, na której nie tylko grają spotkania, ale również trenują. Jednakże my jedziemy tam walczyć zdecydowanie o 3 punkty. Nasze nastawienie się nie zmienia. Wszystkich zainteresowanych i kibiców zapraszamy do wspierania Orła już w sobotę 26 sierpnia o godzinie 15 na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią.