Ładowanie...

Aktualności

ZWYCIĘSTWO NA START!

• autor: Roger_Reuszi, 2017-08-19 13:39

W naszym inauguracyjnym spotkaniu w lidze okręgowej pokonujemy na własnym boisku skromnie 2-1 ekipę z Nowego Miasta. Obie bramki padły jeszcze w dobrej w naszym wykonaniu, pierwszej połowie. Autorami trafień byli: Grzegorz Dziurzyński oraz Oskar Abramczyk po asyście Piotra Jaworskiego. Jednakże ozdobą spotkania był bajeczny gol Grześka, który przymierzył w samo okienko z dystansu. W drugie odsłonie niestety oddaliśmy pole do gry przeciwnikom. Musieliśmy się poważnie męczyć, aż w końcu na ok. 5 przed końcem po stałym fragmencie gry umieścili piłkę w naszej siatce. Mieliśmy kilka okazji ku temu by zakończyć spotkanie strzelając 3 i 4 bramkę niestety zawiodła skuteczność. Musimy szybko wyciągnąć wnioski, ponieważ już w środę czeka nas kolejne spotkanie tym razem pucharowe. Na własnym boisku mierzyć będziemy się z ekipą Jodły Jedlni-Letnisko. Dokładna godzina jednak jeszcze nieznana, ale już teraz wszystkich zapraszamy serdecznie do wspierania w to sierpniowe popołudnie. Tymczasem mamy weekend na to, aby cieszyć się z 3 ciężko wywalczonych 3 punktów.