Ładowanie...

Aktualności

DOBRE WEJŚCIE W SEZON!

• autor: Roger_Reuszi, 2017-08-06 21:09

Drugi i ostatni przedsezonowy sparing zakońcyliśmy optymistycznie wygrywając 6-3 z ligowym rywalem Powiślanką Lipską. Do przerwy mecz był wyrównany, ale drugie 45 minut należało już zdecydowanie do nas w ciągu, których zdobyliśmy 5 goli. Gole strzelali: Jaworski x2, Grzmil x2, Kosela oraz Ankurowski. Gol Bartka Ankurowskiego przepięknej urody i z pewnością ozdoba spotkania.

Pucharowe spotkanie z Zorzą rozegrało się po naszej myśli. Mimo, że pojechaliśmy jedynie z 13-osobową kadrą wyłącznie składającej się z wychowanków zarówno tych młodziutkich jak i doświadczonych. Wynik 2-0 po trafieniach Grzegorza Dziurzyńskiego oraz Piotra Jaworskiego to zdecydowanie najniższy wymiar kary. W pełni zdominowaliśmy poczynania boiskowe i brakowało jedynie wykończenia. Niestety wygląda na to, że poważnego urazu nabawił się Jakub Kosela. W jednym z powietrznych pojedynków został mocno trafiony w nos przez rywala. W przerwie pogotowie zabrało Kubę do szpitala i czekamy na dalsze diagnozy. Na boisku nie wyglądało to dobrze krew lała się strumieniem, a nos był nieco "przestawiony". Mimo wszystko liczymy, że absencja potrwa jak najkrócej, a Kubie życzymy rychłego powrotu do zdrowia.

Już za tydzień zaczynamy zmagania ligowe. Ruszamy do Radomia na spotkanie z rezerwami Radomiaka. Aktualnie mecz jest zaplanowany na niedziele 13 sierpnia na godzinę 11.00. Jednakże być może termin zostanie zmieniony. Bliżej weekendu wszystko zostanie wyjaśnione.