GKS ORZEŁ WIERZBICA - strona nieoficjalna

ORZEŁ-CUP 2004
Ładowanie...

JEST LEPIEJ, ALE WCIĄŻ NIE WYSTARCZAJĄCO DOBRZE!

• autor: Roger_Reuszi, 2017-03-26 14:31

Niestety w ramach 22 i 23 kolejki ligowych zmagań dwukrotnie polegliśmy. Najpierw 2-0 w Białobrzegach z tamtejszą Pilicą, która notabene w tej rundzie idzie jak burza oraz wczoraj doznaliśmy porażki z Energią 1-2. Boli zwłaszcza porażka z Energią, od której nie byliśmy ewidentnie gorsi niestety szczęście znów się do nas nie uśmiechnęło i w samej końcówce po samobójczym trafieniu tracimy szanse na jakiekolwiek punkty. Brakuje nam zdecydowanie skuteczności pod bramką przeciwnika. Pod hasłem skuteczność mamy na myśli nie tylko same strzały, ale również jakże istotne wykonanie tego ostatniego kluczowego podania, które wielokrotnie nam brakuje. W naszej grze w porównaniu do poprzedniej rundy można dostrzec gigantyczny progres, ale jak widać to wciąż za mało. Musimy się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności, bo jeśli utrzymanie się w IV lidze brzmi już nieco abstrakcyjnie to należy zrobić wszystko, by pożegnać się z twarzą i pokrzyżować jeszcze plany kilku drużynom z wyższych lokat. Pokazać, że do samego końca walczymy z podniesioną głową. Wedle starego porzekadła "Może zabraknąć nam umiejętności, ale nigdy charakteru!" .

autor: ~gejzer 2017-07-16 10:20:06

avatar No niestety nie rozpieszczacie kibiców wiadomościami z klubu.Od ostatniego wpisu minęło sporo czasu niedługo zacznie się nowy sezon a tu zero informacji o klubie.Cz Wy szanujecie kibiców i internautów, którzy wchodzą na tą stronę?

autor: ~grom 2017-07-23 12:04:27

avatar na fanpage na facebooku są stopniowo dodawane wiadomości o klubie.

autor: ~gejzer 2017-07-23 17:57:43

avatar Powoli widać ze ta strona upada coraz niżej tak jak Orzeł.Szkoda

autor: ~gejzer 2017-07-23 20:14:46

avatar W echu dnia była zapowiedź sparingu Orła ze Zwolenianką w sobotę godz.11.Niestety wszędzie cisza łącznie z facebookiem, a tu gdzie kibic powinien spodziewać się chociaż wyniku nic.Po prostu żenada lepiej przekażcie ta stronę temu co chce ją prowadzić ( a przecież był stankos ) lub szanujcie tych co chcą tu jeszcze zaglądać..

autor: ~Roger_Reuszi 2017-07-27 20:29:24

avatar W kwestii najświeższych informacji póki zapraszamy na fp na facebooku, mozna zaglądać nawet nie mając konta. Strona powoli zostanie reaktywowana, ale newsy niestety nadal nie będą się pojawiać z duża częstotliwością.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GKS Orzeł WierzbicaIłżanka Kazanów
GKS Orzeł Wierzbica 3:0 Iłżanka Kazanów