Energia Kozienice - GKS Orzeł Wierzbica 2-0 (1-0)

Gole dla Energii: Stanisławski 1, Kozicki 1,

• Maciej Kolecki (Sebastian Przytuła)
  • Kacper Paluch (Bartłomiej Spadło), Sebastian Więczasek (Grzegorz Dziurzyński), Michał Lament, Oskar Abramczyk
  • Sebastian Stąpór, Paweł Czarnecki (Bartosz Reuszel), Mateusz Wójcik
  • Piotr Jaworski (Tomasz Bartosiak), Przemysław Nogaj (Rafał Gil), Roman Skowroński

Niestety ponosimy drugą porażkę pod rząd w przedsezonowych sparingach. Tym razem polegliśmy w Kozienicach 2-0 choć mieliśmy swoje okazję do zniwelowania strat. Pierwszą bramkę straciliśmy niestety po błędzie testowanego bramkarza. Po dośrodkowaniu minął się z piłką, a akcję zamknął Stanisławski i trafił do pustej bramki. Mimo, że byliśmy zepchnięci na własną połowę to nie dopuszczaliśmy do wielu klarownych sytuacji strzeleckich. Najlepszą sytuację na wyrównanie miał Roman Skowroński niestety wybiegający sam na sam, ale źle zabrał się z piłką i obrońca zdążył wyasekurować bramkarza. Po przerwie sporo ożywienia wnieśli świeżo wprowadzeni skrzydłowi. Zaraz na początku świetną centrą popisał się Tomasz Bartosiak niestety piłka przeleciała przez całe pole karne nie przecięta przez nikogo. Znów najbliżej był Roman Skowroński, ale tym razem nie sięgnął futbolówki. Bramkę na 2-0 straciliśmy po serii niefortunnych zdarzeń. Najpierw piłka kozłuje przed Sebastianem Przytuła, który musi ją pilnie wybijać. Piłka wybita płasko, a w środku starcie o głowę przegrywa Sebastiana Stąpór. Piłka powrotna w pole karne napastnik znajdujący się w lepszej pozycji wyjściowej wygrywa starcie o pozycję z Mateuszem Wójcikiem i mocnym strzałem nie do obron, od poprzeczki pakuję piłkę do bramki. Niestety 2-0 i takim wynikiem kończy się to spotkanie.

Wobec aury jaka nastała na zewnątrz sobotnie spotkanie towarzyskie jakie było zaplanowane na sobotę o godzinie 11 w Pakosławiu może zmienić czas i miejsce na niedzielę o 18.00 na boisku MOSiR. Jednakże dokładne informację będą podanę jutro w godzinach wieczornych. Zapraszam na profil facebookowy, na którym również pojawiają się najświeższe informacje, poniżej link.