IV liga » południe | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dziś Orzeł rozegra kolejny mecz w IV lidze .Tym razem rozegra mecz w Pruszkowie z tamtejszym Zniczem.Mecz rozpocznie sie o godzinie 11.00.
Orzeł zajmuje w tabeli 11 miejsce z 14punktami a Znicz zajmuje 16miejsce z 6 punktami,więc jest szansa że Orzeł powalczy o trzy punkty.W miare możliwości będę sie starał podawać wyniki na żywo.
I dzisiejszy mecz skonczył się porażką Orła 4:2.Bramki dla Orła strzelili A.Zietek 31m i Bartosiak 90m.
W 89 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Sebastian Stąpór .
Skład Orła :
B. Stąpór – Paweł Czarnecki , M. Molga, K. Molga, Modzelewski – Wójcik, S. Stąpór, Bartosiak, Michalski, Kosela – Ziętek
Inne mecz XIII kolejki.
Godzina 11.00
Mszczonowianka Mszczonów – KS Raszyn 3:0
Cackowski 28.,45+1,Lipiński(84.)
Znicz II Pruszków – Orzeł Wierzbica 4:2
W 89 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Sebastian Stąpór
P.Czarnecki (23.k),Sokołowski (43.),Kubicki (51.),Niksiński (88.)– Ziętek (31.),Bartosiak (90.)
Znicz: Wienczatek – Skirski, Sokołowski, P Czarnecki , M. Baranowski – Knyziak, Adamczuk, Grabowski, Kubicki, Kraska – Muszyński
Orzeł: B. Stąpór – Paweł Czarnecki , M. Molga, K. Molga, Modzelewski – Wójcik, S. Stąpór, Bartosiak, Michalski, Kosela – Ziętek
Energia Kozienice – Wilga Garwolin 3 : 1
Kucharczyk (36,90+1),Walasek (86.)-Bogusz (64.k)
Energia: Piaseczny – Budziński, Walasek, Mortka, Szary – Kalinka, Kisiel, Zawadzki, Kołodziejczyk – Kucharczyk, Ciupiński
Wilga: Baczewski – Karol Zawadka, Talar, Bogusz, Kwiatkowski – Ł. Kowalski, B. Kowalski, Puciłowski, Kamil Zawadka, K. Kowalski – Papiernik
Godzina 13.00
Szydłowianka Szydłowiec – Mazowsze Grójec 4 : 0 ( 3 : 0 )
Czarnecki (6. – karny, 10., 81.), Turczyk (45+3.)
Żółte kartki: Biela, Szyszka, Suwara (Szydłowianka)
Czerwone kartki: Prasek (Mazowsze, 2′), Grodzki (56′)
Szydłowianka: Osobiński – Suwara, M.Kobylarczyk, Jakubczyk, Biela – Szyszka, Zagórski, Drożdżał, Turczyk – Miller, Czarnecki
Mazowsze: Prasek – Witak, Fogler, Joczys, Stolarek – Rotuski, Cudny, Złoch, Ndakiza – Sobczak, Grodzki
Godzina 15.00
Oskar Przysucha – KS Konstancin 0 : 1
M. Prażuch (25.)
Oskar: Adamczyk Obuch, Jaworski, Moskwa, Wiatrak, Kornacki – Lewiński, Najdzik,M. Gil – Kowalczyk, Skałbania
Konstancin: Osuch – M. Oleksiak, Maciej Rybaczuk, Bogacki, Kacik – Wiercioch, Szewczyk, Tyburski, Doliński, Sodel – M. Prażuch
Mazur Karczew – Victoria Sulejówek Mazur Karczew – Victoria Sulejówek 1 : 1
Skóra (36.) – Pękala (35.)
Czerwona kartka: Diakite (Victoria, 22′)
Godzina 15.30
Żyrardowianka Żyrardów – Zwolenianka Zwoleń – : – ( – : –
Ożarowianka Ożarów Maz. – Hutnik Warszawa 1 : 0
Melich (8.)
Godzina 16.00
Sparta Jazgarzew – Okęcie Waszawa – : – ( – : – )
GKS Orzeł Wierzbica | 4:1 | Pilica Nowe Miasto nad Pilicą |
2019-11-09, 13:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
dzisiaj: 289, wczoraj: 340
ogółem: 2 652 563
statystyki szczegółowe